Blog Hero
شرط مشارکت ۳۰ میلیون دارنده سهام عدالت در انتخابات هیات مدیره

66 شنبه 21 فروردین 1400

شرط مشارکت ۳۰ میلیون دارنده سهام عدالت در انتخابات هیات مدیره

رئیس سازمان بورس محمدعلی دهقان دهنوی با درخواست از سهامداران عدالت برای حضور در انتخابات هیات مدیره شرکت‌های سرمایه‌ گذاری استانی گفت: برگزاری مجامع این شرکت‌ها برای برگزاری انتخابات هیات مدیره از 18 اردیبهشت در استان‌های مختلف آغاز می‌شود.

وی افزود: این شرکت‌ها بین دو تا 30 هزار میلیارد تومان دارایی دارند و انتخاب هیات مدیره قوی و متخصص می‌تواند در کمک برای سرمایه‌گذاری در طرح‌های مختلف عمرانی و ایجاد اشتغال نقش مهمی داشته باشد.

این مقام مسئول ادامه داد: کسانی که تمایل دارند به عنوان نامزد در انتخابات هیات مدیره شرکت‌های استانی سهام عدالت شرکت کنند باید حداکثر تا 28 فروردین در سامانه ستان سازمان بورس ثبت نام کنند تا روند بررسی صلاحیت آنها آغاز شود. حدود 30 میلیون نفر روش غیر مستقیم را برای سهام عدالت انتخاب کرده‌اند که می‌توانند هیات مدیره شرکت‌های سرمایه گذاری را انتخاب کنند.

دهقان دهنوی عنوان کرد: با توجه به تعداد زیاد سهامداران عدالت امکان برگزاری مجامع بصورت فیزیکی وجود ندارد و باید بصورت الکترونیکی برگزار شود که شرط ورود به سامانه و رای دادن، ثبت نام افراد در سامانه سجام و احراز هویت است.

نظرات

نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

تماس با ما

آدرس : میدان آرژانتین ، خیابان احمد قصیر(بخارست) ، خیابان ششم ،پلاک34
شماره تماس : 02142115000
ایمیل : info@sababroker.ir